Otse põhisisu juurde

Ka mehed käivad ilusalongides

"Sulle õlu, mulle pediküür!" kaupleb naine oma mehelt välja. "Nagu nii viimane päev Tais ja mis me nende paatidega ikka Malaisias peale hakkame," põhjendab ta. Tundub, et tehing on igati õiglane, sest mees on kohe nõus. Talle õlu, naisele pediküür. Koos suundutakse linna peale otsingutele.

Me jalutame mööda baaridest, kuhu kaunid Tai baaridaamid, ladyboyd, prostituudid ja muud seltskonnatüdrukud meid sisse meelitada tahavad. Vilkuvad tuled, palmid, igasugused inimesed, poeletid ja agentuurid, mehed oma naistega ja armukesed oma meestega, tümps ja klassikaline muusika käsikäes. Tõeline kompott. Üritame pinnal püsida ja jõuda oma eesmärgini. Mulle pediküür, talle õlu.
Mina otsin salongi, tema lähimat poodi. Lõpuks leiab igaüks oma.
Tema läheb poodi õlut tooma. Mina saan pediküüri.

Istun mugavalt tooli ja sulen silmad. Üks salongitöötajatest koputab õlale ja ulatab mulle miniatuurse tassi, kus on sees kuum heleroheline vedelik.
Samal ajal teine naine askeldab mu jalgade kallal. Joon kummalise maitsega teed ja mõtlen, et see ei saa tavaline tee olla. Maitseb täitsa nagu 10%-line kärakas. Käraka-tee joodud, üritan uuesti silmad sulgeda. Kõrvalt toolist hakkab kostuma itaaliakeelset plära, mis segab uinumist.
Tämbri järgi saab aru, et see plära tuleb mehe suust. Kuskilt salongi teisest otsast tuleb itaaliakeelsele plärale vastuplära.

Ma ei tea, kuidas mulle see märkamatuks jäi, aga minu kõrval lesis üks mees, kes lasi endale pediküüri teha. Hiljem ka maniküüri. Nooremapoolne itaallane. Tal oli veel sõber kaasas, kes samuti lasi oma küünekesi lihvida ja läbipaistva lakiga värvida. Neil oli kaasas ka kaks prostituuti, kellest üks ka tegi kõiki neid protseduure ja teine prostituut vaatas teiste tegemisi kurvalt pealt.

Üks itaallane ühel pool ja teine teisel pool, hakkasid arutlema. Mõlemad vaatasid minu sõrmust ja rääkisid midagi oma spageti keeles.
Vahepeal teatas prostituut äärmiselt halvas inglise keeles ja üle terve salongi (see kellele tehti pediküüri), et kolm tundi on täis ja et kutt peab juurde maksma, muidu sedasamust ei saa. Itaallane hakkas veel üle terve ruumi tunde lugema ja ütles, et aga need boonused: õhtusöök ja jalutuskäik ja joogid!Et oleme tasa. Lõpuks tuligi välja, et kell 22.00 sai kolm tundi täis. Kutt maksis juurde, muidu poleks pärast pediküüri ja maniküüri sedasamust saanud.

Salongis tehakse ka erinevaid massaaže. Pool tundi 140 bahti, tund aega 250 bahti. Salongi tagumisest osast kostub meeshääl. Seekord üks vene mees üritab teenindajatele selgeks teha, et tal pole sularaha massaaži eest maksmiseks. Palub luba, et minna ATMi juurde ja sularaha välja võtta. Mees jookseb eufoorias lähima ATMini, toob salongi vingelt pappi, viskab 500 bahti administaatorile ja veel sama palju massöörile. Ja siis 100 bahti salongi uksehoidjale. "Homme näeme," hõikab venelane naljakas inglise keeles. Kõik teenindajad teevad tema ees kniksu ja tänavad naerusuil.

Kell on saanud pool 23 õhtul ja üks ameeriklane jookseb salongi. Küsib viisakalt, et ega veel kinni ei panda? Loomulikult ei panda.
Klient on Tais tõeline kuningas. Ameeriklane on meessoost, räägib teenindajatele oma vahvast perest, kellega ta koos puhkusel on ja kelle ta just magama pani. Ise mõtles aga enne unnesuikumist jalamassaaži nautida. Ja pediküüri ka võib olla!

Järgmisena astub ilusalongi üks Rootsi mees. Palub pediküüri teha.

Kas tõesti ainult minu mees eelistab pediküürile õlut?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Vene köögi lemmikumad road: sõrnikud

Mees on heategevuslikul viktoriinil, laps sättis end magama ja koer tuulutab jalgu taeva poole hoides oma kõhualust. Kellelgi neist pole mulle ühtegi pretensiooni ning otsustasin  õhtusöögiks midagi naiselikku, lihtsat ja minevikuhõngulist teha.  Kapis oli kodujuustu, munasid, jahu, suhkrut, soodat, äädikat ja vanillisuhkrut ehk kõik vajalikud komponendid, et valmistada lapsepõlves tihti söödud tvoroznikuid (kutsutakse ka sõrnikeks). Minu meelest asendab Austraalias saadaolev kodujuust ( cottage cheese ) suurepäraselt originaalretseptis kasutatavat kohupiima. Kuna ta on meil siin selline vedelavõitu, siis peab rohkelt jahu panema, et asi kotletina koos püsiks ja ilusti läbi praeks.   Kahjuks pole sõrnikute ajaloost kuigi palju teada, teatakse vaid nii palju, et esimese sõrniku valmistas keegi slaavlane. Sõrnikud kuuluvad ju korraga Valgevene, Ukraina ja Vene köögi toitude hulka. Miks kaks nime? Just sellepärast, et vanasti ei tuntud sellist piimatoodet nagu tvorog (творог on

Mis või kes on stromatoliit?

Stromatoliit on sinikate (sinivetikad) ja osa bakterite elutegevuse toimel mere- või magevees tekkiv lubiainest moodustis. Stromatoliite on enim troopilises madalas merevees, kus vee soolsus kõigub. Stromatoliidid on kujult korrapäratud, mügarjad, koorikjad või sammasjad, nende pikkus ulatub mõne meetrini ja kõrgus on 1,2 meetrit. Siseehituselt on nad peenekihilised, kiirjad või teralised. Neid leidub Eelkambriumi setteist alates. http://www.ut.ee/BGGM/eluareng/stromatoliit.html Cervantese läheduses ringi uidates nägime unikaalseid fossiilseid moodustisi, mille väärtust poleks me tõenäoliselt Aivo ja Aave selgitustööta mõista suutnud. Aga näed sa, elu käib kummalisi radu pidi ja me saime nende pool Perthis grillõhtul personaalse lühiloengu stromatoliitide teemal. Geoloogide sõnul pidid maailma vanimad stromatoliidid just Lääne-Austraalias asuma ja nende nägemine siin kindlasti asi, millega võiks teatud seltskonnas täitsa uhkustada. Väärtust stromatoliitidele pidi lisama see, et nad on

Põnnidega telkimise kogemusest

Mul paluti väga intrigeerival teemal kirjutada ehk mida me sööme, aga ma kogun veidi julgust ja inspiratsiooni, kuidas sellest võimalikult poliitkorrektselt kirjutada. Nõnda, et inimestele kirjutis taimetoidulisuse propageerimisena ei tunduks, samas ise ei taha ka väga üksikasjadesse laskuda, sest inimestel on kombeks uurida ajuvabasid ja asjasse mitte puutuvaid asju stiilis, kust sa oma valku saad ja kas võtad B12 vitamiine lisandina.  Aga sellest kõigest äkki järgmises postituses? Või kui mind juba sissejuhatuses kividega loopima hakatakse, siis võib-olla jätan selle teema enda tervise huvides kajastamata. Nagu tead voodielust kirjutamisega. Kõik teavad, et see toimub, aga üksikasjadesse ei tahaks pühendatud olla.  Praegu tahaks rääkida kiire loo meie aastavahetusest. Algas see seiklus pastaka keerutusega. Istusin ilusal päikesepaistelisel päeval, vaatasin kaugusesse ja siis tuli välkmõte - et läheks õige aastavahetuseks kogu perega telkima! Helistasin Andresele. See on ju s