Otse põhisisu juurde

Austraalias on vuntsid moes

Pole tükk aega väljas käinud ja seetõttu polnud ma ka kursis viimase aja kuumimate moeröögatustega. Reedel käisime sünnipäevanädala puhul ühes lokaalis, mis oli pungil noortest meestest, kellest väga suurel protsendil oli vunts ees (igal kolmandal vähemalt)!

Kas te üldse teadsite, et siin pool maakera on vuntsid täiega pealeminev kaup?
Ma igatahes ei teadnud ja ei saa aru, kust ajakirjast on kõik noored mehed välja lugenud, et nüüd tuleb vunts ette kasvatada. No, ikka suht rõvedad näevad kõik need meestehakatised oma uduvuntsidega välja.  

Sellist vuntsikontsentratsiooni pole ma varem kuskil kohanud, kui eile selles pubis. 
Ma saan aru, et mõnede jaoks on need väga seksikad.
Jube mehelikud ja mida kõike iganes. 
Aga mulle nad kohe üldse ei meeldi.
Ma olen vuntsivastane. 


Kommentaarid

 1. Kallis... ma pigem arvan, et asi oli selles: http://www.movember.com/

  Novembris kasvatavad paljud tüübid endale vuntsid, et siis sellega heategevuseks raha koguda. Miks vuntsid? Ilmselt sellepärast, et need on koledad :) Mu mõned Euroopa saarte sõbrad ka teevad seda.

  VastaKustuta
 2. Aa, täitsa võimalik, et vuntsikandjaid oli just sellepärast nii palju!
  Selgita nüüd mulle palun, kuidas nad vuntside kasvatamisega heategevuseks raha koguvad?Kuidas see toimib?

  VastaKustuta
 3. Eelmine post kustus ära. Jee.

  See käib nii: inimene kasvatab vuntsid ja eksisteerib keskkond, kus tema sõbrad saavad selle puhul, et ta suudab kuu aega elada vuntsidega, raha annetada. Töötatakse ka tiimides. Heategevusorganisatsioon, kellele raha läheb, on igas riigis erinev. Kuuldavasti olla ka kuulsused vuntse kasvatanud. Töötab samal põhimõttel nagu heategevus jooksud jms... Ehk siis sina annad ära oma pride'i ja sõbrad annavad ära oma raha. Üsna ratsionaalne lahendus.

  http://uk.movember.com/about/

  VastaKustuta
 4. Triin, palun ära seda linki meie ühises tutvusringkonnas levita! See november on peaaegu läbi ja õnneks pole ümberkaudsed mehed liikumisest kuulnud. Ja see võiks nii jäädagi! Vuntsid on suht rõvedad.
  Kadri

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Vene köögi lemmikumad road: sõrnikud

Mees on heategevuslikul viktoriinil, laps sättis end magama ja koer tuulutab jalgu taeva poole hoides oma kõhualust. Kellelgi neist pole mulle ühtegi pretensiooni ning otsustasin  õhtusöögiks midagi naiselikku, lihtsat ja minevikuhõngulist teha.  Kapis oli kodujuustu, munasid, jahu, suhkrut, soodat, äädikat ja vanillisuhkrut ehk kõik vajalikud komponendid, et valmistada lapsepõlves tihti söödud tvoroznikuid (kutsutakse ka sõrnikeks). Minu meelest asendab Austraalias saadaolev kodujuust ( cottage cheese ) suurepäraselt originaalretseptis kasutatavat kohupiima. Kuna ta on meil siin selline vedelavõitu, siis peab rohkelt jahu panema, et asi kotletina koos püsiks ja ilusti läbi praeks.   Kahjuks pole sõrnikute ajaloost kuigi palju teada, teatakse vaid nii palju, et esimese sõrniku valmistas keegi slaavlane. Sõrnikud kuuluvad ju korraga Valgevene, Ukraina ja Vene köögi toitude hulka. Miks kaks nime? Just sellepärast, et vanasti ei tuntud sellist piimatoodet nagu tvorog (творог on

Mis või kes on stromatoliit?

Stromatoliit on sinikate (sinivetikad) ja osa bakterite elutegevuse toimel mere- või magevees tekkiv lubiainest moodustis. Stromatoliite on enim troopilises madalas merevees, kus vee soolsus kõigub. Stromatoliidid on kujult korrapäratud, mügarjad, koorikjad või sammasjad, nende pikkus ulatub mõne meetrini ja kõrgus on 1,2 meetrit. Siseehituselt on nad peenekihilised, kiirjad või teralised. Neid leidub Eelkambriumi setteist alates. http://www.ut.ee/BGGM/eluareng/stromatoliit.html Cervantese läheduses ringi uidates nägime unikaalseid fossiilseid moodustisi, mille väärtust poleks me tõenäoliselt Aivo ja Aave selgitustööta mõista suutnud. Aga näed sa, elu käib kummalisi radu pidi ja me saime nende pool Perthis grillõhtul personaalse lühiloengu stromatoliitide teemal. Geoloogide sõnul pidid maailma vanimad stromatoliidid just Lääne-Austraalias asuma ja nende nägemine siin kindlasti asi, millega võiks teatud seltskonnas täitsa uhkustada. Väärtust stromatoliitidele pidi lisama see, et nad on

Põnnidega telkimise kogemusest

Mul paluti väga intrigeerival teemal kirjutada ehk mida me sööme, aga ma kogun veidi julgust ja inspiratsiooni, kuidas sellest võimalikult poliitkorrektselt kirjutada. Nõnda, et inimestele kirjutis taimetoidulisuse propageerimisena ei tunduks, samas ise ei taha ka väga üksikasjadesse laskuda, sest inimestel on kombeks uurida ajuvabasid ja asjasse mitte puutuvaid asju stiilis, kust sa oma valku saad ja kas võtad B12 vitamiine lisandina.  Aga sellest kõigest äkki järgmises postituses? Või kui mind juba sissejuhatuses kividega loopima hakatakse, siis võib-olla jätan selle teema enda tervise huvides kajastamata. Nagu tead voodielust kirjutamisega. Kõik teavad, et see toimub, aga üksikasjadesse ei tahaks pühendatud olla.  Praegu tahaks rääkida kiire loo meie aastavahetusest. Algas see seiklus pastaka keerutusega. Istusin ilusal päikesepaistelisel päeval, vaatasin kaugusesse ja siis tuli välkmõte - et läheks õige aastavahetuseks kogu perega telkima! Helistasin Andresele. See on ju s