Otse põhisisu juurde

Meie magamistoa kuningas Daniel
Praegu on graafik ikka veel veidi kaootiline, aga mõne aja pärast saab suurtest sündmustest ja muust selle juurde käivast juba lähemalt kirjutada. 

Kommentaarid

 1. Niiii armas poja teil! :) Oehh :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ta on üsna hästi välja kukkunud. See on see, kui midagi/kedagi südamega teed!

   Kustuta
  2. Mis üsna hästi, ikka täiega hästi ju! :)

   Kustuta
 2. Maailma kõige chillima ja õnnelikuma beebi näoga on Daniel eriti sellel kolmandal pildil :) Vahvat kasvamist!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Iseloomult on ka üsna chill, vähemalt senini olnud. Varsti neli nädalat täis ja tüüp on kilo võrra suuremaks kasvanud. Nii et kasvamis-business tal suurepäraselt käpas :)

   Kustuta
 3. Palju-palju õnne! Nii vahva see kolmas pilt :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh! Seda nägu nimetame "piimakoomaks" :)

   Kustuta
 4. Palju palju õnne! Nii armas laps ja nii äge padi!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kummardused.
   Padi on minu asendamatu kaaslane, kasutan seda iga elujuhtumi puhul. Ütlen Danielile komplimendi ka edasi.

   Kustuta
 5. Õnne emale, õnne isale, õnne perelisale!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh. Kõik kolm+üks koer on väga õnnelikud.

   Kustuta
 6. Nonii, ma olen nüüd paar nädalat ise audis olnud (järjekordselt... rase =P), aga nüüd tulin jälle vaatama, et mis seisus sina oled ja, ohohoo, valmis! Saitegi hakkama! Väga vinge =)

  Mul on su üle hea meel.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Olen sinu blogi jälginud ja panin tähele, et sa vist üritad iivelduse ja muu raseduse juurde kuuluvaga toime tulla! Palju õnne sulle ja loodetavasti sinu ooteaeg muutub peagi nauditavaks.
   Meil on jah, rasedus ja sünnitus selleks korraks tehtud, nüüd vaid kõigest normaalne inimene üles kasvatada!

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

IGA müüja ja Australia Post

Tahtsin algselt kirjutada kunagisest "valge Austraalia poliitikast" ja viidata naljakatele 60´ndate promoklippidele, mis Suurbritannia töölisklassi Austraaliasse meelitasid ja brittide vastupropagandast, kuidas kodumaad ei tohiks ikka mingitel tingimustel reeta, aga siis kadusin jälle argitegevustesse ära ja hoopis kirjutan sellest, et Australia Post´iga 2 kg kaaluva saadetise saatmine Euroopasse, eriti veel Eestisse, läheb umbes sama palju maksma, kui on 10% Eesti-Austraalia edasi-tagasi pileti maksumusest.  Teine kord siis teab, kui midagi suuremat saata tahame, on mõistlikum endale piletid Eesti piletid osta ja saadetis ise kohale toimetada. 
Postitädid olid muidugi äärmiselt sõbralikud ja kuna esialgu kaalus pakk 2 kg ja 40 grammi, aitasid nad mul sellest üleliigset 40 grammist lahti saada pappkarbi erinevaid osasid lõikeriistaga nüsides. 
Ja siis üks noormees kohalikust IGA poest. Käin seal pea iga päev ja kuna pood asub umbes 300-400 m kaugusel meie elamisest, siis minge…

Vene köögi lemmikumad road: sõrnikud

Mees on heategevuslikul viktoriinil, laps sättis end magama ja koer tuulutab jalgu taeva poole hoides oma kõhualust. Kellelgi neist pole mulle ühtegi pretensiooni ning otsustasin õhtusöögiks midagi naiselikku, lihtsat ja minevikuhõngulist teha. 
Kapis oli kodujuustu, munasid, jahu, suhkrut, soodat, äädikat ja vanillisuhkrut ehk kõik vajalikud komponendid, et valmistada lapsepõlves tihti söödud tvoroznikuid (kutsutakse ka sõrnikeks). Minu meelest asendab Austraalias saadaolev kodujuust (cottage cheese) suurepäraselt originaalretseptis kasutatavat kohupiima. Kuna ta on meil siin selline vedelavõitu, siis peab rohkelt jahu panema, et asi kotletina koos püsiks ja ilusti läbi praeks.  
Kahjuks pole sõrnikute ajaloost kuigi palju teada, teatakse vaid nii palju, et esimese sõrniku valmistas keegi slaavlane. Sõrnikud kuuluvad ju korraga Valgevene, Ukraina ja Vene köögi toitude hulka. Miks kaks nime? Just sellepärast, et vanasti ei tuntud sellist piimatoodet nagu tvorog (творог on vene keeles ko…

Põnnidega telkimise kogemusest

Mul paluti väga intrigeerival teemal kirjutada ehk mida me sööme, aga ma kogun veidi julgust ja inspiratsiooni, kuidas sellest võimalikult poliitkorrektselt kirjutada. Nõnda, et inimestele kirjutis taimetoidulisuse propageerimisena ei tunduks, samas ise ei taha ka väga üksikasjadesse laskuda, sest inimestel on kombeks uurida ajuvabasid ja asjasse mitte puutuvaid asju stiilis, kust sa oma valku saad ja kas võtad B12 vitamiine lisandina. 
Aga sellest kõigest äkki järgmises postituses? Või kui mind juba sissejuhatuses kividega loopima hakatakse, siis võib-olla jätan selle teema enda tervise huvides kajastamata. Nagu tead voodielust kirjutamisega. Kõik teavad, et see toimub, aga üksikasjadesse ei tahaks pühendatud olla. 
Praegu tahaks rääkida kiire loo meie aastavahetusest. Algas see seiklus pastaka keerutusega. Istusin ilusal päikesepaistelisel päeval, vaatasin kaugusesse ja siis tuli välkmõte - et läheks õige aastavahetuseks kogu perega telkima! Helistasin Andresele. See on ju selline ava…