Otse põhisisu juurde

Kuidas me tantsimist õppisime

"Ma hammustasin sind, kui sa tõmblemist ära ei lõpeta."
"Ma ei tantsi enam sinuga, kui sa keskenduda ei suuda."
"Kurat, Andres!"
"Tantsi iseendaga."

"Tropp."
"Mõrd."

"Enough! No to domestic violence and fights on dance floor! Change partners! And you two are not allowed to dance together!"

Üks tantsuring teise järel, uued sammud, erinevad laulud. Nädalad nädalate järel, pinged, stress ja erutus, eestikeelsed vaidlused ja sõbralike nägudega teineteise käte väänamised.

"Can we please dance together...only tonight?  We have to practise," poeb hiireke tantsuõpetajale külje alla.
"Okay, only tonight. If you start with fighting I separate you!"
"Separate? We are not even married yet!" pomiseb mõmm.

"You, guys, are definitely the most colourful couple who I have ever seen, but it is so difficult to deal with you two! You are not listening me and fighting on your goddamn stonian!"
"It does not help us with wedding dance."

"I cannot lead her, she is just like boiled carrot!"
"I am just away. I am so high!"

"Viktoria, your hands are like spaghettis! I do understand you, Andres. "
"Now you are on his side, yeah?"

"Guys, just relax and transfer all your feelings in to dance..."
"All this anger and hate? Or just some of it?"

"Viktoria! You are lady! Legs together!"
"Really? Am I? How do you know?" 

"We are going to learn step called "nutcracker". Boys, if you are not able to control your cows (pardon girls!), they will crack your nuts!" 

Pärast kuudepikkust harjutamist, õpetaja kannatlikkust, koduvisiite, harjutusi kuumas ja külmas, partnerite vahetusi, lugude kuulamist, valimist, mõtlemist, vaidlemist, arutamist, loobumist, uuesti hakkamist, tülitsemist, leppimist, kompromissitamist, vingumist, virisemist, higistamist, naermist ja nalja tegemist hakkas meil rock & roll koos tantsides isegi välja tulema. Teistega tantsides tuli ta juba ammu välja, aga omavahel meil oli koguaeg muudki, kui "pocket turni", "American spini" või "windowsi" liigutusi teha. 


Nüüd, kui pinge on maas ja võtame asju palju rahulikumalt, otsustasime oma rock & rolli tantsusamme edasi arendada, lisades sellele progressiive džaivi dressingu vaheldades kahte eelnevat hoopis mõningate Cha-cha-chá sammudega!


Oh! Ma tahaks, et kogu maailm näeks kunagi, kuidas Andres silub oma juukseid rock & rolli tantsides. 
Ma sulan! 
Juba täpselt nagu Elvis :)

P.S. Meie pulmatantsu laulu kuuleb alumise kasti peale- rahulikult ja heade kavatsustega- vajutades.

Kommentaarid

 1. Meil on see isegi videos!
  Huvitav kuidas see teieni toimetada?
  Ja te olete blogikujundust vahetanud! Huvitav kaua ma siin käinud ei ole? Aga uus kujundus meeldib.
  Igatahes HEAD UUT AASTAT teile, kallikesed!
  Eile jõudsime kl 19 koju ja mina enam voodist ei tõusnudki, 12 tundi oli mõnus magada!
  Aastavahetus Läti piiri ääres oli ka ääretult tore
  Kuidas teil tuli?
  Kutšimutši
  arva ära kes

  VastaKustuta
 2. Novot, just selle sama asja pärast ma sulle eile helistasingi. Tahtsin teie perekonna poolt tehtud videosid endale :)

  Meil tuli nii, et..hästi rahulikult. Kings Parkis, kell vist oli paar minutit ees, sest paugud hakkasid mõned mintsad hiljem. Jõime oma kuldšampuse ära, kuigi see oli maailma kõige hapum šampus. Punnitasime, sest kuldtükid olid ikkagi põhjas. Hommikul WC-s käies vaatasime, kas kuld ikka mõikas :) Lahustus vist organismis ära.

  Aasta tuleb enneolematult tegukas :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Vene köögi lemmikumad road: sõrnikud

Mees on heategevuslikul viktoriinil, laps sättis end magama ja koer tuulutab jalgu taeva poole hoides oma kõhualust. Kellelgi neist pole mulle ühtegi pretensiooni ning otsustasin  õhtusöögiks midagi naiselikku, lihtsat ja minevikuhõngulist teha.  Kapis oli kodujuustu, munasid, jahu, suhkrut, soodat, äädikat ja vanillisuhkrut ehk kõik vajalikud komponendid, et valmistada lapsepõlves tihti söödud tvoroznikuid (kutsutakse ka sõrnikeks). Minu meelest asendab Austraalias saadaolev kodujuust ( cottage cheese ) suurepäraselt originaalretseptis kasutatavat kohupiima. Kuna ta on meil siin selline vedelavõitu, siis peab rohkelt jahu panema, et asi kotletina koos püsiks ja ilusti läbi praeks.   Kahjuks pole sõrnikute ajaloost kuigi palju teada, teatakse vaid nii palju, et esimese sõrniku valmistas keegi slaavlane. Sõrnikud kuuluvad ju korraga Valgevene, Ukraina ja Vene köögi toitude hulka. Miks kaks nime? Just sellepärast, et vanasti ei tuntud sellist piimatoodet nagu tvorog (творог on

Mis või kes on stromatoliit?

Stromatoliit on sinikate (sinivetikad) ja osa bakterite elutegevuse toimel mere- või magevees tekkiv lubiainest moodustis. Stromatoliite on enim troopilises madalas merevees, kus vee soolsus kõigub. Stromatoliidid on kujult korrapäratud, mügarjad, koorikjad või sammasjad, nende pikkus ulatub mõne meetrini ja kõrgus on 1,2 meetrit. Siseehituselt on nad peenekihilised, kiirjad või teralised. Neid leidub Eelkambriumi setteist alates. http://www.ut.ee/BGGM/eluareng/stromatoliit.html Cervantese läheduses ringi uidates nägime unikaalseid fossiilseid moodustisi, mille väärtust poleks me tõenäoliselt Aivo ja Aave selgitustööta mõista suutnud. Aga näed sa, elu käib kummalisi radu pidi ja me saime nende pool Perthis grillõhtul personaalse lühiloengu stromatoliitide teemal. Geoloogide sõnul pidid maailma vanimad stromatoliidid just Lääne-Austraalias asuma ja nende nägemine siin kindlasti asi, millega võiks teatud seltskonnas täitsa uhkustada. Väärtust stromatoliitidele pidi lisama see, et nad on

Põnnidega telkimise kogemusest

Mul paluti väga intrigeerival teemal kirjutada ehk mida me sööme, aga ma kogun veidi julgust ja inspiratsiooni, kuidas sellest võimalikult poliitkorrektselt kirjutada. Nõnda, et inimestele kirjutis taimetoidulisuse propageerimisena ei tunduks, samas ise ei taha ka väga üksikasjadesse laskuda, sest inimestel on kombeks uurida ajuvabasid ja asjasse mitte puutuvaid asju stiilis, kust sa oma valku saad ja kas võtad B12 vitamiine lisandina.  Aga sellest kõigest äkki järgmises postituses? Või kui mind juba sissejuhatuses kividega loopima hakatakse, siis võib-olla jätan selle teema enda tervise huvides kajastamata. Nagu tead voodielust kirjutamisega. Kõik teavad, et see toimub, aga üksikasjadesse ei tahaks pühendatud olla.  Praegu tahaks rääkida kiire loo meie aastavahetusest. Algas see seiklus pastaka keerutusega. Istusin ilusal päikesepaistelisel päeval, vaatasin kaugusesse ja siis tuli välkmõte - et läheks õige aastavahetuseks kogu perega telkima! Helistasin Andresele. See on ju s