Iseloomult on ka üsna chill, vähemalt senini olnud. Varsti neli nädalat täis ja tüüp on kilo võrra suuremaks kasvanud. Nii et kasvamis-business tal suurepäraselt käpas :)
Nonii, ma olen nüüd paar nädalat ise audis olnud (järjekordselt... rase =P), aga nüüd tulin jälle vaatama, et mis seisus sina oled ja, ohohoo, valmis! Saitegi hakkama! Väga vinge =)
Olen sinu blogi jälginud ja panin tähele, et sa vist üritad iivelduse ja muu raseduse juurde kuuluvaga toime tulla! Palju õnne sulle ja loodetavasti sinu ooteaeg muutub peagi nauditavaks. Meil on jah, rasedus ja sünnitus selleks korraks tehtud, nüüd vaid kõigest normaalne inimene üles kasvatada!
Niiii armas poja teil! :) Oehh :)
VastaKustutaTa on üsna hästi välja kukkunud. See on see, kui midagi/kedagi südamega teed!
KustutaMis üsna hästi, ikka täiega hästi ju! :)
KustutaPalju õnnitlusi!
VastaKustutaTänud-tänud.
KustutaMaailma kõige chillima ja õnnelikuma beebi näoga on Daniel eriti sellel kolmandal pildil :) Vahvat kasvamist!
VastaKustutaIseloomult on ka üsna chill, vähemalt senini olnud. Varsti neli nädalat täis ja tüüp on kilo võrra suuremaks kasvanud. Nii et kasvamis-business tal suurepäraselt käpas :)
KustutaPalju-palju õnne! Nii vahva see kolmas pilt :)
VastaKustutaAitäh! Seda nägu nimetame "piimakoomaks" :)
KustutaPalju palju õnne! Nii armas laps ja nii äge padi!
VastaKustutaKummardused.
KustutaPadi on minu asendamatu kaaslane, kasutan seda iga elujuhtumi puhul. Ütlen Danielile komplimendi ka edasi.
Õnne emale, õnne isale, õnne perelisale!
VastaKustutaAitäh. Kõik kolm+üks koer on väga õnnelikud.
KustutaNonii, ma olen nüüd paar nädalat ise audis olnud (järjekordselt... rase =P), aga nüüd tulin jälle vaatama, et mis seisus sina oled ja, ohohoo, valmis! Saitegi hakkama! Väga vinge =)
VastaKustutaMul on su üle hea meel.
Olen sinu blogi jälginud ja panin tähele, et sa vist üritad iivelduse ja muu raseduse juurde kuuluvaga toime tulla! Palju õnne sulle ja loodetavasti sinu ooteaeg muutub peagi nauditavaks.
KustutaMeil on jah, rasedus ja sünnitus selleks korraks tehtud, nüüd vaid kõigest normaalne inimene üles kasvatada!