Otse põhisisu juurde

See, kes otsib, see Pattayas kindlasti leiab

Pattaya tundus mulle, kui kristlasele, tõelise kõlvatuse pealinnana : lugupeetud, vanad, paksud, inglise ja saksa, vene ja prantsuse, itaalia ja türgi härrasmehed rahuldamas oma loomalikke ihasid noorte (aga ka vanadega) Tai naistega, homoseksuaalid kogu maailmast otsimas seda "õiget" transvestiidist prostituuti, noored kutid poissmeeste pidusid pidamas..

Kui Tai teiste linnade hotellides on üldjuhul "baaritüdrukute" jms taoliste tüdrukute hotelli toomine keelatud, siis Pattayas on tõenäoliselt erandiks see majutusasutus, mis tüdrukuid hotelli ei luba. Kui me kella 11 paiku hommikul endale hotelli otsisime, märkasime kohe, et hotellide vahet voorivad sisse-välja europiidsed mehed Tai naised käevangus ( või alandlikult mehe taga lonkimas).

Pattayas on kõik baarid, meelelahutusasutused, keskused jms seotud seksiteenuse pakkumisega. Kui me järgmisel päeval hotelli vastas asuvasse kohvikusse sööma läksime, märkasime erinevaid detaile: lauad olid raudsed ja kõvasti põranda külge keevitatud (et laua peal oleks hea tantsida) , kohviku nurgas seisis lava ja lava kardina tagant paistis "Tina show" etenduste ajad. Etendused muidugi mõista hakkasid kõik hilja õhtul.

Olen kuulnud erinevatelt inimestelt, et Tais juhtub asju. Et need naised, kes armastust raha eest jagavad, määrivad sulle ennast kaela ja sa oled sunnitud nendega kontakti astuma. Veendusime rannas istudes ja mängu jälgides, et pigem turistid määrivad ennast kokkulepitud hinna eest promenaadil seisvatele prostituutidele, kui vastupidi.

See, kes otsib, see Pattayas kindlasti leiab.

Pattayas elavatest taidest on mul sügavalt kahju. Nad püüavad linna mainet parandada ja turiste millegi muu, kui seksiturismiga kohale meelitada, aga ikka tullakse ainult selle teenuse pärast. Ja see äri õitseb.

Tais muidu pidavat olema kokku üks Tallinna linna täis prostituute. Märkimisväärne osa nendest on alaealised.
Prostitutsioon on Tais illegaalne. Nagu ka hasartmängud.

Kommentaarid

  1. Kõikjal need homod ka! Me peame nendest vabanema!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Vene köögi lemmikumad road: sõrnikud

Mees on heategevuslikul viktoriinil, laps sättis end magama ja koer tuulutab jalgu taeva poole hoides oma kõhualust. Kellelgi neist pole mulle ühtegi pretensiooni ning otsustasin  õhtusöögiks midagi naiselikku, lihtsat ja minevikuhõngulist teha.  Kapis oli kodujuustu, munasid, jahu, suhkrut, soodat, äädikat ja vanillisuhkrut ehk kõik vajalikud komponendid, et valmistada lapsepõlves tihti söödud tvoroznikuid (kutsutakse ka sõrnikeks). Minu meelest asendab Austraalias saadaolev kodujuust ( cottage cheese ) suurepäraselt originaalretseptis kasutatavat kohupiima. Kuna ta on meil siin selline vedelavõitu, siis peab rohkelt jahu panema, et asi kotletina koos püsiks ja ilusti läbi praeks.   Kahjuks pole sõrnikute ajaloost kuigi palju teada, teatakse vaid nii palju, et esimese sõrniku valmistas keegi slaavlane. Sõrnikud kuuluvad ju korraga Valgevene, Ukraina ja Vene köögi toitude hulka. Miks kaks nime? Just sellepärast, et vanasti ei tuntud sellist piimatoodet nagu tvorog (творог on

Põnnidega telkimise kogemusest

Mul paluti väga intrigeerival teemal kirjutada ehk mida me sööme, aga ma kogun veidi julgust ja inspiratsiooni, kuidas sellest võimalikult poliitkorrektselt kirjutada. Nõnda, et inimestele kirjutis taimetoidulisuse propageerimisena ei tunduks, samas ise ei taha ka väga üksikasjadesse laskuda, sest inimestel on kombeks uurida ajuvabasid ja asjasse mitte puutuvaid asju stiilis, kust sa oma valku saad ja kas võtad B12 vitamiine lisandina.  Aga sellest kõigest äkki järgmises postituses? Või kui mind juba sissejuhatuses kividega loopima hakatakse, siis võib-olla jätan selle teema enda tervise huvides kajastamata. Nagu tead voodielust kirjutamisega. Kõik teavad, et see toimub, aga üksikasjadesse ei tahaks pühendatud olla.  Praegu tahaks rääkida kiire loo meie aastavahetusest. Algas see seiklus pastaka keerutusega. Istusin ilusal päikesepaistelisel päeval, vaatasin kaugusesse ja siis tuli välkmõte - et läheks õige aastavahetuseks kogu perega telkima! Helistasin Andresele. See on ju s

Laste vanusevaheks 2 aastat?

Mõni kuu tagasi püstitas üks armas inimene ühe päevakajalise teema ja palus sel veidi sõna võtta: kuidas on siis ikkagi elu, selle plussid ja miinused, kui laste vanusevaheks on 2 aastat?  Ma alguses olin veidi hämmeldunud, sest pole kunagi sügavamalt oma elu sellest vaatevinklist analüüsinud. Eks see ole tuhandeid kordi intensiivsem kui enne lapsi ja oma aeg hakkab pärast kella 10 õhtul, päeva jooksul oled pidevalt nagu orav rattas... Aga siis pingutasin veidi ajusid ja lugesin viimati Andresele saadetud sõnumit.  Heureka!  Sõnum oli umbes selline:  Neil on tuhanded asjad, millega mängida, aga kui ma üritan 15 minutit tööd teha ja kliendile vastata, oleme õues, on nad ikka laua taga diivanil minu kukil hüppamas. Samal ajal, kui Gabriel läheb viiendat korda poolikut kakajuppi tegema ja ma tema seitsmendaid trussikuid pesen, on Daniel köögivaiba rulli keeranud. Kui ma koristan Gabrieli õnnetusjärgset stseeni, on Gabi isiklikult juba köögilaual lebanud kõrvaklapid purust