Otse põhisisu juurde

24. detsember

Pärast nii intensiivseid tööpäevi on aju õhtuks surnud ja suudab hea juhul kalasupiretseptist aru saada.

Aga midagi suurt ei tahtnudki öelda, vaid seda, et Savisaar võidab sellest skandaalist päris palju feimi oma valijaskonna seas. Esiteks on tema valijaskonnal äärmiselt katkendlik infosfäär, teiseks, kui nad lõpuks aru saavad, mis toimus, teevad koos häält ja ütlevad "batjuška" ning valivad teda, sest ta on õige mees ja õige mees peab Moskvaga sellist poliitikat ajama. Kolmandaks, see skandaal on päris hea sihtrühmapõhine valimiskampaania. 
Pole veel Vene lehti monitoorinud, aga küll see sinnanigi jõuab, "õiges vormis ja fookuses". 
Ja Savisaar on jälle tähelepanu keskpunktis. 

Muideks, meil on 24.detsember tööpäev. Ametlikult küll vist lühendatud, aga ikkagi tööpäev. Austraalias pole veel 24.12 riigipüha. See-eest on ka 27.ja 28.detsember vabad, sest riigipüha sattus sellel korral nädalavahetuse peale. 
Mul on neli vaba päeva. Suudan juba vabade päevade üle rõõmustada. Jee-jee-jee.
Andres see-eest töötab 27 ja 28- kolmekordne tasu peaks teda kuidagigi motiveerima?

Kommentaarid

 1. Häid jõulupühi hästi lumiselt Eestimaalt!
  Teie blogi on ikka huvitav lugeda.

  VastaKustuta
 2. Ja 24. detsember on riietuselt väga casual päev. Linnavalitsuses on enamus mees töötajatest lühikeste pükstega ja imestatakse miks ma täna lipsuga tööle tulin:)

  VastaKustuta
 3. Kolmekordne tasu? Mis imeasi see on?? Aga jah... pühad peaksid kohustuslikus korras olema vähemalt kolm päeva, sest muidu võrduvad nad lihtsalt kingituste, ringisagimise ja ülesöömisega nädalavahetusega.

  VastaKustuta
 4. Kolmekordne tasu- kui kõikidel on vaba ja hullult tahaks koju jääda, aga kuidagigi peab pühade ajal inimesi tööle motiveerima. Suhteliselt alatu trikk.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Vene köögi lemmikumad road: sõrnikud

Mees on heategevuslikul viktoriinil, laps sättis end magama ja koer tuulutab jalgu taeva poole hoides oma kõhualust. Kellelgi neist pole mulle ühtegi pretensiooni ning otsustasin  õhtusöögiks midagi naiselikku, lihtsat ja minevikuhõngulist teha.  Kapis oli kodujuustu, munasid, jahu, suhkrut, soodat, äädikat ja vanillisuhkrut ehk kõik vajalikud komponendid, et valmistada lapsepõlves tihti söödud tvoroznikuid (kutsutakse ka sõrnikeks). Minu meelest asendab Austraalias saadaolev kodujuust ( cottage cheese ) suurepäraselt originaalretseptis kasutatavat kohupiima. Kuna ta on meil siin selline vedelavõitu, siis peab rohkelt jahu panema, et asi kotletina koos püsiks ja ilusti läbi praeks.   Kahjuks pole sõrnikute ajaloost kuigi palju teada, teatakse vaid nii palju, et esimese sõrniku valmistas keegi slaavlane. Sõrnikud kuuluvad ju korraga Valgevene, Ukraina ja Vene köögi toitude hulka. Miks kaks nime? Just sellepärast, et vanasti ei tuntud sellist piimatoodet nagu tvorog (творог on

Põnnidega telkimise kogemusest

Mul paluti väga intrigeerival teemal kirjutada ehk mida me sööme, aga ma kogun veidi julgust ja inspiratsiooni, kuidas sellest võimalikult poliitkorrektselt kirjutada. Nõnda, et inimestele kirjutis taimetoidulisuse propageerimisena ei tunduks, samas ise ei taha ka väga üksikasjadesse laskuda, sest inimestel on kombeks uurida ajuvabasid ja asjasse mitte puutuvaid asju stiilis, kust sa oma valku saad ja kas võtad B12 vitamiine lisandina.  Aga sellest kõigest äkki järgmises postituses? Või kui mind juba sissejuhatuses kividega loopima hakatakse, siis võib-olla jätan selle teema enda tervise huvides kajastamata. Nagu tead voodielust kirjutamisega. Kõik teavad, et see toimub, aga üksikasjadesse ei tahaks pühendatud olla.  Praegu tahaks rääkida kiire loo meie aastavahetusest. Algas see seiklus pastaka keerutusega. Istusin ilusal päikesepaistelisel päeval, vaatasin kaugusesse ja siis tuli välkmõte - et läheks õige aastavahetuseks kogu perega telkima! Helistasin Andresele. See on ju s

Laste vanusevaheks 2 aastat?

Mõni kuu tagasi püstitas üks armas inimene ühe päevakajalise teema ja palus sel veidi sõna võtta: kuidas on siis ikkagi elu, selle plussid ja miinused, kui laste vanusevaheks on 2 aastat?  Ma alguses olin veidi hämmeldunud, sest pole kunagi sügavamalt oma elu sellest vaatevinklist analüüsinud. Eks see ole tuhandeid kordi intensiivsem kui enne lapsi ja oma aeg hakkab pärast kella 10 õhtul, päeva jooksul oled pidevalt nagu orav rattas... Aga siis pingutasin veidi ajusid ja lugesin viimati Andresele saadetud sõnumit.  Heureka!  Sõnum oli umbes selline:  Neil on tuhanded asjad, millega mängida, aga kui ma üritan 15 minutit tööd teha ja kliendile vastata, oleme õues, on nad ikka laua taga diivanil minu kukil hüppamas. Samal ajal, kui Gabriel läheb viiendat korda poolikut kakajuppi tegema ja ma tema seitsmendaid trussikuid pesen, on Daniel köögivaiba rulli keeranud. Kui ma koristan Gabrieli õnnetusjärgset stseeni, on Gabi isiklikult juba köögilaual lebanud kõrvaklapid purust